katalog firm
 oferty
 ogłoszenia drobne
 artykuły
 download
Główna Katalog firm Ogłoszenia Giełda Download Informacje Leksykon Szukaj Reklama Kontakt
Automatyka Informatyka Produkty Narzędzia Eksploatacja Technologie Surowce Prezentacje
WYROBY HUTNICZE
OBRÓBKA METALI
OGŁOSZENIA, FIRMY
CENY METALI i ZŁOMU:


matryce do wykrojnikow

sprzedaż, produkcja matryc do wykrojnikow


MAŁAPANEW Maszyny i Konstrukcje Sp. z o.o.

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu firmę znaną z dobrej jakości swoich wyrobów, która posiada ugruntowaną pozycję w branży metalowej i wieloletnie doświadczenie w realizacji trudnych zadań odtworzeniowych, modernizacyjnych i inwestycyjnych w przemyśle hutniczym, maszynowym, górniczym, skalnym, cementowo - wapienniczym, kruszyw, kolejowym, ceramicznym, stoczniowym, spożywczym itd. MAŁAPANEW Maszyny i Konstrukcje Sp. z o.o. powstała w wyniku restrukturyzacji ...Poland Alloys Sp. z o.o.

Sukcesywnie rozszerzaliśmy zakres oferowanych usług o dostawy: surowców i materiałów dla hutnictwa i odlewnictwa (głównie żelazostopów, proszków metali, żelazostopów mielonych, zapraw, rud manganowych), wyrobów ze stali wysokostopowych, wyrobów hutniczych ze stali węglowych, wyrobów branży metalowej głównie z drutu takich jak: maty zbrojeniowe, systemy ogrodzeniowe, wiertła, śr ...Zakłady Mechaniczne TARNÓW S.A.

Ofarta: ::. PRODUKCJA CYWILNA .:: obejmuje głównie obrabiarki skrawające i usługi przemysłowe:     - TOKARKI UNIWERSALNE,     - DRĄŻARKI ELEKTROEROZYJNE,     - SZLIFIERKI KŁOWE DO WAŁKÓW, ::. PRODUKCJA WOJSKOWA .::     - KARABINY MASZYNOWE,     - ARMATY i ZESTA ...STALPRODUKT-WAMECH Sp. z o.o.

Naszym naczelnym zadaniem jest spełnianie oczekiwań Klienta dlatego też służymy swoim doświadczeniem w sprawach konstrukcyjnych, doboru właściwych materiałów, obróbki skrawaniem oraz cieplno-chemicznej. Obecnie oprócz produkcji części na potrzeby STALPRODUKT S.A. nawiązaliśmy współpracę z wieloma zakładami na terenie całego kraju reprezentującymi różne branże przemysłowe. OBRÓBKA MECHANICZNA Wy ...Spółdzielnia Pracy BUDOMONT

Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowniczej, wyroby i narzędzia przez nas produkowane są najwyższej jakości i gwarantują zadowolenie naszych klientów. Specjalnością Narzędziowni jest produkcja oprzyrządowania do obróbki plastycznej: wykrojników i matryc kształtowych wykonywanych na obrabiarkach CNC, na elektrodrążarkach drutowych - wkłady formujące, wykrojniki, stemple, itp., przyrządów spawalniczych, zgrzewa ...ARF Sp. z o. o.

Oferta: Wycinanie laserowe: laser BYSTRONIC BTL 3500 BYSTAR 4020 o możliwości wycinania blach: blacha stalowa  konstrukcyjna do 15 mm, blacha nierdzewna do 10 mm, aluminium do 8 mm, mosiądz do 3 mm, miedź do 3 mm, tytan do 3mm, Produkcja: Firma ARF posiada własną narzędziownię, która wytw ...PREMESO Sp. z o. o.

Jako firma z dużym bagażem doświadczeń, wykonujemy obszerny zakres narzędzi i oprzyrządowań: Narzędzia skrawające: wiertła noże gwintowniki Narzędzia do pracy n/z i n/g: matryce stemple wykrojniki znaczniki znakowniki Tuleje: rozprężneZakład Narzędziowy NARMOD Sp. z o.o.

Specjalnością firmy jest produkcja oprzyrządowania do obróbki plastycznej, w tym: wykrojników, matryc kształtowych, oprzyrządowania do odlewania metali: modele odlewnicze, kokile, formy ciśnieniowe i grawitacyjne itp. przyrządy obróbcze i do montażu: wiertarskie, tokarskie, frezarskie, spawalnicze itp. urządzenia tech ...PRESSTA-NARZĘDZIOWNIA Sp. z o.o.

Spółka Narzędziownia stanowiąca zaplecze narzędziowe dla tłoczni umożliwia produkcję oprzyrządowania o ciężarze do 3000 kg. Specjalnością Narzędziowni jest produkcja oprzyrządowania do obróbki plastycznej: wykrojników, matryc kształtowych wykonywanych na obrabiarkach elektroerozyjnych, oprzyrządowania do produkcji opakowań z folii PS: wkłady formujące, wykrojniki, itp., sprawdziany ...FALCO S.C.

Oferta: sprzedaż nakrętek i pochodnych wykonywanych na nowoczesnych prasach metodą obróbki plastycznej metali na zimno w asortymęcie od M4 do M12 wykonywanych wg. PN, DIN innych norm i rys. technicznych. wyrób precyzyjnych małogabarytowych odkuwek metodą obróbki plastycznej metali na zimno na specjalistycznych pięciomatrycowych prasach - kuźniarskich. Zmieniając technologię wykonania złożonych technicznie detali wykonywanych st ...surowce wtórne, zawory regulacyjne, profile stalowe prostokątne, obrabiarki do gwintów, kołnierze stalowe, przewody słaboprądowe, cykliniarki używane (obróbka drewna), utwardzanie laserowe metalu, zapalniki artyleryjskie, kabiny, kable, kadłuby, kadzie, kalibracja, kalibrowanie, kanały, kasety,